YONO ARCHITECTURE to autorska pracownia projektowa architekta Sebastiana Marach, specjalizująca się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Pracownia działa oraz realizuje projekty na terenie całej Polski.

Projekty YONO ARCHITECTURE charakteryzują się funkcjonalnością rozwiązań, czystością formy oraz prostotą. Prostotą w jej najlepszym wydaniu, uzyskiwaną dzięki zestawieniu materiałów najwyższej jakości oraz dużej roli detali w całości projektu. Indywidualne podejście do klienta pozwala poznać jego potrzeby, pasje oraz formę sztuki, która stanowi o komforcie jego życia.

YONO ARCHITECTURE współpracuje z najlepszymi producentami i markami, co jest gwarantem wysokiej jakości oraz trwałości proponowanych rozwiązań.

SEBASTIAN MARACH architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Doświadczenie zdobywał w renomowanych poznańskich biurach oraz organach administracji architektoniczno - budowlanej. Jego pasje to design, fotografia, grafika oraz kreowanie przestrzeni. Uwielbia sport w każdej postaci.

Pracownia YONO ARCHITECTURE wykonuje kompleksowe projekty budowlano – wykonawcze oraz świadczy usługi obsługi formalno - prawnej projektów i inwestycji. Początek współpracy stanowi analiza nieruchomości, otoczenia, istniejących mediów, zlecenie pomiarów geodezyjnych, rozpoznanie warunków gruntowych, które stanowią o bezpieczeństwie i jakości realizowanych projektów.

Następnie wspólnie z Klientem szczegółowo formułowany jest program funkcjonalny tj. określa się liczbę pomieszczeń, ich metraż, powiązania komunikacyjne, usytuowanie budynku względem stron / kierunków świata oraz estetykę, stanowiące punkt wyjścia dla formy obiektu.

W oparciu o dokonane analizy przygotowywany jest projekt koncepcyjny. Składa się on z rzutów, przekrojów, prezentacji bryły 3D oraz fotorealistycznych wizualizacji. W drodze do najlepszych rozwiązań Klient otrzymuje kilka przemyślanych konceptów. Nieszablonowe i nowatorskie pomysły biura owocują projektem o indywidualnym charakterze.

W kolejnym kroku opracowywany jest projekt budowlano - wykonawczy. Cały proces kończy się uzyskaniem pozwolenia na budowę obiektu, a następnie rozpoczęciem robót budowlanych. Pracownia YONO ARCHITECTURE obsługuje projekt w trakcie trwania procedur urzędowych i reprezentuje Klienta w kontakcie z organami architektoniczno - budowlanymi oraz gestorami sieci.

W pracowni YONO ARCHITECTURE powstają kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz usługowych. Projekty YONO ARCHITECTURE charakteryzują się czystą i prostą formą, wysoką funkcjonalnością oraz zastosowaniem ponadczasowych rozwiązań. Wykonywane są w oparciu o najwyższe obowiązujące standardy.

Projektowanie wnętrz rozpoczyna się od szczegółowego omówienia potrzeb. Architekt zadając pytania stara się rozpoznać styl życia, gusta, preferencje Klienta. Kolejny krok stanowi inwentaryzacja przestrzeni, a następnie opracowanie 2-3 propozycji układu funkcjonalnego wnętrz. Projektant wyznacza strefy, przedstawia optymalne warianty i lokalizację poszczególnych urządzeń czy zabudowy meblowej. Wspólnie z Klientem dokonywana jest analiza przedstawionych rozwiązań, a następnie wybierana jest najlepsza koncepcja. Na jej podstawie opracowywana jest ostateczna aranżacja wnętrza. Całość projektu koncepcyjnego dopełniają fotorealistyczne wizualizacje przedstawiające kolorystykę oraz rozwiązania przestrzenne.

W oparciu o zaakceptowany przez inwestora projekt koncepcyjny przygotowywane są rysunki branżowe. To szczegółowe opracowane rysunki pozwalające poszczególnym wykonawcom na realizację projektu. Zarówno projekt koncepcyjny, jak i rysunku branżowe dopracowane są z zachowaniem najmniejszych detali.

Pracownia YONO ARCHITECTURE prowadzi nadzór autorski podczas prac wykonawczych, projektanci uczestniczą w zamówieniach i czuwają nad ich realizacją. Dzięki współpracy z zaufanymi i sprawdzonymi wykonawcami z branży wnętrzarskiej pracownia oferuje usługę realizacji “pod klucz”.

YONO Architecture E: biuro@yonoarchitecture.com M: +48 662 128 657FACEBOOKINSTAGRAMPINTEREST

Realizacja: MW agencja kreatywna

YONO Architecture

Architekt

Architekt